Sunday, 5 July , 2020
امروز : یکشنبه, 15 تیر , 1399 - 15 ذو القعدة 1441
  پرینت تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱ |
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برخوار:

سردار سلیمانی انسانی وارسته و مخلص و بن بست شکن بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار: سردار سلیمانی انسانی وارسته و مخلص، بی ریا و شجاع، فروتن و متواضع، ولایتمدار، مرد میدان های کارزار، مرد روز های سخت و بن بست شکن بود.
سردار سلیمانی انسانی وارسته و مخلص و  بن بست شکن بود

به گزارش عصرحبیب آباد، سرهنگ پاسدار محمد شفیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برخوار در مراسم گرامیداشت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و رحلت ملکوتی مجاهد نستوه حضرت آیت الله سید حسن مهاجر (امام جماعت سابق مسجد جامع روستای علی آباد) گفت: سردار سلیمانی انسانی وارسته و مخلص، بی ریا و شجاع، فروتن و متواضع، ولایتمدار، مرد میدان های کارزار، مرد روز های سخت و بن بست شکن بود.

وی افزود: سردار حاج قاسم سلیمانی همانند مالک اشتر بود؛ مثل کوه و با استقامت در مقابل دشمنان می ایستاد و اهل سیاست و کیاست بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برخوار عنوان کرد: اقدامات حاج قاسم برپایه ی یک عمل مقدس بود. عملی که در تاریخ ثبت شد.

وی اظهار داشت: سردار سلیمانی یک انسانی بود که در همه ی مکان ها و زمان ها و برای همه آحاد جامعه خدمات خالصانه ای انجام می داد و خودش را ندید و هیچ منیتی در کار های خود نداشت.

شفیعی تاکید کرد: سردار سلیمانی شجاع بود و شهامتی مثال زدنی در جهان داشت که او را جزء ۱۰ ژنرال برتر جهان به شمار می آورند.

وی با بیان اینکه آرزوی حاج قاسم شهادت بود گفت: سردار سلیمانی به فرزندان شهدا رسیدگی می کرد و از شهدا می گفت و آرزویش شهادت بود و به آرزویش رسید.

سرهنگ پاسدار محمد شفیعی افزود: سردار حاج قاسم سلیمانی سردار روز های سخت بود و از هیچ چیزی بیم نداشت و در دوران دفاع مقدس او را فرمانده ای شجاع می خواندند و در مقابل صدام و استکبار جهانی می ایستاد و مبارزه می کرد که بعد از دوران دفاع مقدس از او سردار جبهه های مقاومت می خواندند.

وی ادامه داد: استکبار یک غول وحشتناک را به نام داعش در عراق و سوریه ایجاد نمود و دولت اسلامی عراق و سوریه او را تا دندان مسلح کردند. در این حال بود که سردار حاج قاسم سلیمانی پا به عراق و سوریه گذاشت و آنها را از منطقه راند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار  تصریح کرد: اگر سردار سلیمانی وارد عراق و سوریه نمی شد و داعش را از منطقه بیرون نمی کرد امروز نه عراقی وجود داشت، نه سوریه ای وجود داشت و نه ایرانی… .

وی عنوان کرد: دشمن از ترور سپهبد قاسم سلیمانی بسیار وحشت کرده است و به تمامی نیروی های نظامی خود آماده باش داده است.

سرهنگ شفیعی اظهار داشت: سردار سلیمانی فراتر از هر حذب و طیفی بود. حاج قاسم سرداری بود که در دلها جا داشت.

وی خاطر نشان کرد: آمریکایی ها بدانند که امروز تمام ملت ایران حاج قاسم سلیمانی هستند و تمام جنایتکارانی که در ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی دست داشته اند بدانند انتقام سختی در انتظارشان خواهد بود و باید تابوت هایشان را آماده کنند.

خون بهای سردار شهیدما = نابودی اسرائیل و برچیده شدن بساط آمریکا در منطقه

شفیعی در آخر افزود: جنایتکاران واسطه هایی فرستاده اند که ما یک نفر از نیروهای بزرگ شما را شهید کردیم و شما هم برای انتقام قصاص را انتخاب کنید اما ما در جواب به آنها می گوییم: خون بهای سردار شهید ما نابودی اسرائیل و برچیده شدن بساط آمریکایی ها در منطقه است.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.